Oferta

Możliwości produkcyjne Firmy
Rodzaj materiału Stopy Waga (kg)
1.Mosiądze MO, MK, 100
2.Brązy B, BA, BK, RG 100
3.Aluminium. AK, AG, AM 100
4.Żeliwo GG20, GG25,GG30 Do 1500

    Produkujemy odlewy z żeliwa szarego w gatunkach: GG20, GG25, GG30, formowane ręcznie i maszynowo, o wadze od 0,5 kg do 1200 kg. Rdzenie wytwarzamy metodą hot-box oraz na zimno. Nasze odlewy produkujemy zgodnie z normami PN, DIN, EN. Wykonywana przez nas gama wyrobów z żeliwa szarego to: armatura kanalizacyjna, wodno-ściekowa, części maszyn rolniczych, korpusy pomp i przekładnie, części maszyn, odlewy ozdobne.Produkujemy odlew z aluminium w szerokiej gamie stopów krzemowych (AK), magnezowych (AG), oraz miedzowych (AM), w zależności od potrzeb klienta. Odlewy formowane są ręcznie i maszynowo w formach piaskowych i zalewane grawitacyjnie, o wadze od 0,5 kg. do 100 kg. Część elementów odlewamy metodą kokilową do której oprzyrządowanie wykonujemy we własnym zakresie na życzenie klienta.


Z metali kolorowych produkujemy odlewy z brązów i mosiądzów. Odlewy formowane są ręcznie i maszynowo w formach piaskowych, odlewanych metodą grawitacyjną. Specjalizujemy się również w produkcji tulei i wałów odlewanych metodą odśrodkowo (szczegółowe informacje zawarte w tabeli). Odlewamy również metodą kokilową do której oprzyrządowanie wykonujemy we własnym zakresie na życzenie klienta. Produkujemy odlewy z brrązu w szerokiej gamie stopów cynowo-ołowiowych, cynowo-cynkowo-ołowiowych (B), aluminiowo-żelazowych (BA) oraz krzemowo cynowo-manganowy (BK). Odlewy z mosiądzu w stopach manganowych (MM), aluminiowych (MA), ołowiowych (MO) oraz krzemowych (MK).

Tuleje odlewane odśrodkowo
 Min wymiaryMax wymiary
Długość40 mm.250 mm.
Średnica wew.32 mm.400 mm.
Średnica zew.42 mm.450 mm.


W zakresie obróbki skrawaniem naszym klientom oferujemy obróbkę odlewów na gotowo na obrabiarkach konwencjonalnych i sterowanych numerycznie CNC:

  • frezowanie w trzech osiach X800 Y600 Z500
  • toczenie do 1600 L2500
  • dłutowanie
  • szlifowanie płaszczyzn
  • wiercenie promieniowe


linki